Interiérové a vchodové dveře Brno

KVALITA NADEVŠE

Každé domovní dveře od Internormu jsou unikátní. Neboť každé domovní dveře jsou vyrobeny na míru a přesně podle Vašich představ. Velký důraz klademe přirozeně na kvalitní zpracování a montáž vyzkoušených bezpečnostních závor.

Vyrábíme domovní dveře přesně podle Vašich přání

Neboť každé domovní dveře jsou vyrobeny na míru a přesně podle Vašich představ.

Vybírat můžete z pěti systémů hliníkových dveří a dvou systémů dřevohliníkových dveří s nespočtem modelů. Vstupní dveře si můžete vytvořit přesně podle svých představ.

Jakmile se rozhodnete, zda zvolíte celoplošné dveřní křídlo nebo dveře se skleněným výřezem, můžete dál vybírat požadované boční díly, nadsvětlíky, kliky, barvy atd. Nabídka je neomezená.

Různé designy

Naše domovní dveře jsou k dostání v nejrůznějších designech, tak aby odpovídaly stylu Vašeho domu a oknům Internorm. Abyste v bohaté nabídce vstupních dveří našli vhodný model co nejrychleji, rozdělili jsme jednotlivé typy konstrukce do čtyř designových stylů.

Kvalita nadevše

Naše dveře sice nejsou klasickými bezpečnostními dveřmi, které bychom očekávali třeba u vstupu do trezoru v bance, ale přesto jsou díky kvalitnímu systému závorování atestovány do stupně RC2, a zajišťují tedy vynikající ochranu před vloupáním.

CHCI SI DOMLUVIT KONZULTACI

REALIZACE