O nás

Wolverine trade s.r.o. je firma, která byla založena v roce 2009. Od samého začátku se zabývá dodávkou a montáží okenních výplní značky INTERNORM. Rozhodnutí pro značku INTERNORM znamenalo pro naší firmu zařazení do kategorie firem s luxusním zbožím na špičkové úrovni.

Během této doby, od založení po současnost, došlo a stále dochází ke zdokonalování našich služeb s cílem poskytnout vedle špičkového produktu i montáž a servis na prvotřídní úrovni. Samozřejmostí je i profesionální poradenství.

Internorm je největší evropský výrobce oken a dveří , proto jsme firmu Internorm oslovili jako evropského lídra okenních výplní. U firmy Internorm jsme se nejprve zúčastnil celé řady školení a seminářů v oblasti oken, montáží, servisů a stavební fyziky. Další školení na tato témata absolvujeme pravidelně několikrát ročně.

Montáže prvků Internorm pro nás provádí firma pana Svobody a od roku 2017 i firma pana Zábojníka, kteří paří k nejlepším montážníkům v České republice. Montáži oken se věnuje od roku 2005.Také on absolvoval úspěšně mnoho školení na téma montáž a servis oken Internorm.

Firmu vedeme moderně s maximální orientací na potřeby zákazníka tak, jak je to běžné v Rakousku nebo Německu. Tedy na trzích, kde má Internorm dominantní postavení a je chápán jako synonymum kvality, spolehlivosti a inovací v oblasti otvorových výplní.

Nenabízíme pouze okna, nabízíme řešení.

Kolektiv firmy Wolverine trade

Kolektiv firmy Wolverine trade

Naše služby

  • dodávka a montáž oken Internorm
  • dodávka a montáž stínicí techniky a sítí proti hmyzu Internorm a Schlotterer
  • servis oken a dveří značky Internorm
  • poradenská činnost v oblasti výběru oken a dveří
  • poradenská činnost v oblasti montáží oken a dveří

CHCI SI DOMLUVIT KONZULTACI

REALIZACE