PLASTHLINÍKOVÁ OKNA

Pod tímto zvučným názvem objevíte řadu našich revolučních a na trhu směr určujících inovací v oblasti oken a dveří. Naše vlastní výzkumné a vývojové oddělení vytváří stále nové produkty a technologie, abychom Vám mohli nabídnout ještě vyšší komfort a bezpečí.

I – TEC SMART WINDOW

Bílá plastová okna se prodávají nejvíce ze všech nabízených oken. Řada zákazníků již ale preferuje plasthliníková okna. Mají k tomu dobrý důvod. Nejen že se hliníkový plášť na vnější straně snadněji udržuje, ale navíc ho lze vyrobit v mnoha barvách a strukturách.

K trendovým provedením patří například barvy ušlechtilé oceli nebo metalického dekoru. Čím dál častěji zákazníci žádají také odstíny béžové a hnědé nebo některý z široké palety odstínů šedé.

Pestrá nabídka dopňků

Vedle pestré nabídky barev a nejrůznějších designů oken se u nás můžete rozhodnout také pro některý z nejmodernějších technických doplňků – např. pro I-tec větrání. Tento typ větrání lze instalovat přímo do okenního rámu oken KF 410 nebo KV 440. Sami se pak můžete rozhodnout, jak intenzivní větrání potřebujete a jak často se má spouštět. Tyto parametry můžete nastavit u každého okna, tedy v každé místnosti, jinak. Další podrobnosti najdete v tématu větrání obytných místností. I – TEC SMART WINDOW CHCI

CHCI SI DOMLUVIT KONZULTACI

REALIZACE