ZDVOJENÁ OKNA

Pod tímto zvučným názvem objevíte řadu našich revolučních a na trhu směr určujících inovací v oblasti oken a dveří. Naše vlastní výzkumné a vývojové oddělení vytváří stále nové produkty a technologie, abychom Vám mohli nabídnout ještě vyšší komfort a bezpečí.

Stínicí technika

Volit můžete mezi lamelovými žaluziemi, skládanými žaluziemi nebo neprůhlednými žaluziemi Duette®. Ty jsou umístěny mezi tabulemi skla. Proto nejsou nutné další stavební úpravy. Žaluzie neskýtají optimální stínění pouze v uzavřeném stavu, ale nastavení sklonu lamel umožňuje přesné dávkování dopadajícího světla.

Ochrana před pohledy zvenčí

Lamelové a skládané žaluzie Vás ochrání před nežádoucími pohledy. Vynikající ochranu před pohledy zvenčí Vám však také zajistí žaluzie Duette®. Hliníková vrstva těchto dvojitých skládaných žaluzií téměř nepropouští světlo, a tak umožňuje dokonalé zatemnění.

Tepelná ochrana

Tepelná izolace integrovaná v rámu okna zajišťuje vynikající hodnoty U. Plasthliníková zdvojená okna KV 440 díky tomu dosahují hodnotu UW až 0,64 W/(m2K). Dřevohliníková zdvojená okna HV 350 dosahují dokonce hodnotu UW až 0,60 W/(m2K).

Akustická ochrana

Zvukotěsná okna jsou velmi důležitá zejména v blízkosti komunikací s intenzivním provozem. Také v této oblasti jsou zdvojená okna Internorm nedostižná. KV 440 dosahuje hodnotu vzduchové neprůzvučnosti až 45 dB, HV 350 dokonce až 47 dB

Plasthliníkové zdvojené okno KV 440

Nejenom integrovaná stínicí technika a ovládání energeticky nezávislého stínění I-tec činí z tohoto okna mimořádný produkt. Také integrování větrání I-tec je možné. Přitom je okenní rám osazen větráním, které lze individuálně ovládat pro každou místnost podle potřeby. To je hlavní výhoda oproti centrální domovní vzduchotechnice.

Plasthliníkové zdvojené okno KV 440 lze kombinovat se všemi ostatními plasthliníkovými a dřevohliníkovými okny Internorm. KV 440 se dodává ve čtyřech různých designových stylech – od plochých až po tvarované. Vyberte si svého favorita!

Dřevohliníkové zdvojené okno HV 350

Dřevo přináší do Vašeho obydlí přirozenost a pohodlí. Aby však dřevo zůstalo chráněno před působením povětrnostních vlivů, je vnější strana u zdvojeného okna HV 350 chráněna hliníkovým profilem. Hliníkové krytí lze lakovat různými barevnými odstíny.

Mezi skleněnými tabulemi je instalovaná stínicí technika, která je rovněž chráněna před větrem a povětrnostními vlivy. K vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem přispívá vysoce účinná termopěna aplikovaná mezi dřevem a hliníkovým pláštěm.

4 různé designové styly

Dřevohliníkové zdvojené okno HV 350 lze kombinovat se všemi ostatními plasthliníkovými a dřevohliníkovými zdvojenými okny Internorm. HV 350 se dodává ve čtyřech různých designových stylech. Zvolte vhodné provedení pro dům Vašich snů!

CHCI SI DOMLUVIT KONZULTACI

REALIZACE